Jdi na obsah Jdi na menu
 


Balto

3. 6. 2014

Jméno:Balto 

 Otec:Kitok

  Matka:Ani u

 Sourozenci:Nitti

 Přátelé:Kaltag,Boris,Luck,Muck,Nava

 Děti:Saba,Aleu,Dakota,Kodiak,Kiona,Dingo

 Balto vistupuje ve filmu jako křiženec vlka a psa.Jiný psy ho nemaj rády zato jaký má původ.Časem se přáteli s čistokrevnou fenkou husky Jennou,panička Rose onemocný záškrtem v domě.Jeho nepřítelem je aljašský malamut Stelle,který za každou cenu chce Balta před Jennou víc strapnit,zato že je napůl vlk.Balto rád pozoruje psý závody a sníva o tom,že i on bude závodit.

Balto je polovina-vlk, který žije mimo Nome ve vraku. On je zabránit téměř všemi obyvateli Nome. Pouze lední medvědi Muk a Luk, husa Boris se huskylady Jenna a svou paní, Rosie držet jím. Když dipthteria eskaluje a Steele ztratí se svým týmem, Balto rozhodne se jednat. Na zpáteční cestě k jeho vraku, on projde pan Johansons tesařské a hodinky, jak tesař vyrábí rakve pro první oběti diphteria. Toto rozhodnutí zpřísňuje Balto je přivést zpět tento přípravek, aby Nome.

 Mezitím, Balto je otcem 6 štěňat. On je zasažený vizemi, které by měly být vystaveny jako pravdivý, když Aleu uteče z domova. I když nechce nechat Aleu jít na začátku, musí si uvědomit, že ona má jít svou vlastní cestou. 

 Ve třetím filmu, Balto se opět hlavní roli. Mezitím, on je v celém Nome slavný jako hrdina. Nevidí vévodu jako hrozbu, a doufá, že jeho sen o létání se splní jednoho dne. 

Balto: Napůl vlk a napůl pes, teda přesněji sibiřský husky. Ve filmu to je kladná postava. V prvním díle zachránil  vesničku Nome před záškrtem.Bydli na lodi. Je zamilovaný do Jenny. Jeho jejvětší nepřítel je asik Steele a jeho kamrádi Niki, Kaltag a Star. Jenže když zachrání zpřežení i s léky, tak se stanou přátely.

 Balto je character titulu všech tří filmu a hlavní protagonista prvního filmu a vedlejší postava v pokračování.Balto je napůl vlk a napůl pes.V prvním díle zachránil vesničku před záškrtem.Bydli na lodi je zamilovaý do Jenny.Jeho největší nepřátelé jsou Steele a jeho kamarádi,Niki,Kartag a Star.Jenže když zachrání zpřežení s léky tak se stanou přátely.Byl odelen od Aniu když byl mladý.

   Na půl pes,Na půl vlk.Jeho matka byla bílá vlčice,když byli odstaveni,do péče si ho vzal housar jménem Boris.Potká Jenu - čistokrevnou Husky a s ní poté vychová štěňata.Ostatní psi si z něho utahují,protože je míšenec.Hlavní postavou příběhu.

Balto a Aleutia

Kemo a Balto

  

 

Too a Balto

 

 

 

  

 

 

main image

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář